Název

Popis

V Klučově se každoročně koná posvícení po sv. Ludmile. V neděli 18. září 2016 se od rána honí mraky po obloze a snažíme se je očima „odstrkat“. Na návsi nad zvoničkou byl postaven stůl, kam soutěžící nosily své vzorky, a knihovnice Janina Svobodová přiřazovala soutěžní čísla. Před 15. hodinou spadly asi 2 kapky, ale sv. Petr nás má rád a vodu na zem nepustil. V 15.00 hodin už byla plná náves a mohl začít 8. ročník anonymní "koláčové" soutěže.
Absolutní vítězkou s největším počtem hlasů se stala Věra Douchová.
Děkujeme sponzorům a všem, kteří se podíleli na přípravě pěkné akce.
Klučov 18. 9. 2016 foto a text Janina Svobodová, knihovnice, další foto pořídili Martin Běhavý a manželé Šinkovi.
19.9.2016 dodatek několika fotek, které nám poslal Ivo Rottenberg

Období

• 76 fotek
  • 3 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat