Název

Popis

V podvečer ve středu 19. října v suterénu budovy, kde sídlí OÚ Klučov, MŠ a Jiráskova knihovna, bylo pěkně rušno. Knihovna je malá, ale s knihovnou sousedí klubovna chovatelů, kde je prostor pro tvoření. Přišli rodiče s dětmi, někdo přinesl i drobné občerstvení. V knihovně si půjčili knihy, noví čtenáři se zaregistrovali a mohlo se začít s tvořením. Dlabali dýně, dělali vázičky, děti vyráběly světélka. V připojeném albu si prohlédněte průběh akce a výsledky. Poděkování patří knihovnici Petře, která akci připravila, postarala se celý průběh a některé okamžiky obrazem zachytila.
Letošní „Dýňování“ se povedlo a za rok si to zopakujeme .

Období

• 14 fotek
  • 4 se líbí

Nahlásit album
V májové AKCI nyní máte fotoknihy s 25% a větší vyvolané fotky, vč. všech plakátů s 27% slevou. Neváhejte slevy využít. A nově nemusíte zadávat žádný kód. Slevu na produkty v akci získáte automaticky. Akce platí do 5. 5. 2024
Získat slevu

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat